GUS - Główny Urząd Statystyczny

GUS - Główny Urząd Statystyczny

Lista osób do kontaktu w razie problemów z aktywacją konta na Portalu Sprawozdawczym

Województwo wielkopolskie

Urząd Statystyczny/ Oddział US Osoby do kontaktów ze sprawozdawcami Telefony E-mail
Poznań Roman Kabza 61 279-82-53 r.kabza@stat.gov.pl
Piotr Kanduła 61 279-82-05 p.kandula@stat.gov.pl
Krzysztof Olejniczak 61 279-82-33 k.olejniczak@stat.gov.pl
Magdalena Stawarz 61 279-82-29 m.stawarz@stat.gov.pl
Anna Bieniasz 61 279-82-18 a.bieniasz@stat.gov.pl
Marcin Kościański 61 279-82-44 m.koscianski@stat.gov.pl
Jolanta Wertka 61 279-82-04 j.wertka@stat.gov.pl
Kalisz Dorota Kaczmarek 62 502-71-28 D.Kaczmarek@stat.gov.pl
Konin Emilia Szemfeld 63 249-94-38 E.Szemfeld@stat.gov.pl
Kościan Tomasz Kucharski 65 511-53-11 T.Kucharski@stat.gov.pl
Piła Halina Borkowicz 67 352-72-16 H.Borkowicz@stat.gov.pl

« powrót

Główny Urząd Statystyczny
00-925 Warszawa, al. Niepodległości 208, tel.: centrala: (48 22) 608 30 00
Informatorium: (48 22) 608 31 63, (48 22) 608 31 64
Automatyczna informacja statystyczna: (48 22) 608 31 35, (48 22) 608 31 36
Copyright © 1995-2014 GUS